שירות לקוחות 09-772-7784
0
0

טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג

B4FJCS6RMM
 • 4,220.00
 • אפשרויות:
  מדבקת סיליקון איכותית עבה (אחריות 3 חודשים)
  להדביק - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  להדביק
  ₪100.00
  לא להדביק (לשלוח עם החבילה) - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  לא להדביק (לשלוח עם החבילה)
  ₪100.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
  כיסוי קומבו עבה 2 חלקים סליקון ופלסטיק קשיח
  כיסוי קומבו עבה 2 חלקים סליקון ופלסטיק קשיח - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  כיסוי קומבו עבה 2 חלקים סליקון ופלסטיק קשיח
  ₪120.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
  כיסויים שקופים איכותיים
  כיסוי שקוף 4 פינות - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  כיסוי שקוף 4 פינות
  ₪70.00
  כיסוי שקוף מנצץ עבה - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  כיסוי שקוף מנצץ עבה
  ₪100.00
  כיסוי שקוף עבה - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  כיסוי שקוף עבה
  ₪100.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
  מטען לרכב איכותי בעל תו תקן
  מטען לרכב איכותי בעל תו תקן - טלפון סלולרי Samsung Galaxy Note 20 Ultra SM-N985F/DS 256GB סמסונג
  מטען לרכב איכותי בעל תו תקן
  ₪80.00
  בחרו אפשרות אחת לפחות
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
אחריות 12 חודשים על ידי רון-פון שרונים 
אריזה אטומה מקורית. 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום - רשות הדואר, או באמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של רון פון שרונים.

  עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי רון פון שרונים ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום).

  דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.

  המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.

  חברת רון פון שרונים והספקים השונים עושים ככל יכולתם לספק את המוצרים הנרכשים בתוך הזמן שנקבע בעת הרכישה. אולם, היה ומוצר לא סופק בזמן האמור, אין אחריות ו/או הנחה ו/או פיצוי מכל סוג ומין שהוא על-ידי חברת רון פון שרונים. במקרה של עיכוב באספקת המוצר, האחריות הינה של הספק באופן בלעדי. חברת רון פון שרונים מתחייבת לפעול לעזרת הרוכשים בקבלת המוצר, ככל יכולתה.

  במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת רון פון שרונים ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא ישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

  כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

  לעתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית רון פון שרונים לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.

  כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.

  לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.

  בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

  מזומן (שטרות כסף) - במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד.

  שימו לב !!!
  המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע"מ כחוק.

  חברת רון פון שרונים משמשת כספק שירות בלבד. האחריות הינה אחריות יבואן ו/או יצרן ו/או ספק. חברת רון פון שרונים אינה משמשת כאחראית בשום מובן ואופן כלשהו שניתן לפרשנות כזו או אחרת לאף אחד מן המוצרים שנרכשו, והאחריות והשירות המלאים ניתנים על-ידי הספקים השונים בלבד.

  תנאי האחריות הינם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן והספק בארץ או בחו"ל.

  באותם המקרים בלבד שחברת רון פון שרונים יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במעבדת רון פון שרונים בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.

  פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.

  הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.

  במקרה של בעיית תוכנה ולא חומרה תחויבו במחיר בדיקה במעבדה. מומלץ לגבות את המכשיר לפני מסירתו למעבדה. אין אחריות על תוכן המכשיר.
  אחריות על מכשירים במעבדות היבואנים בלבד.

  מוצר שאינו במסגרת אחריות, ישלח ללקוח על חשבונו.

  לא יטופל מכשיר סלולרי שיגיע למעבדה ללא מערכת הפעלה חוקית.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 5% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.

עיצוב ה-Galaxy Note 20

בבחינת עיצובו הכללי של ה-Galaxy Note 20 לצד ה-Galaxy Note 20 Ultra, ניתן להבחין מיד כי השנה סמסונג לא עומדת לייצר זוג מכשירים זהים מבחינת עיצובית והם יהיו שונים גם מבחינת המפרט. הדבר הבודד אותו סמסונג משאירה כפי שהוא בקטגוריית העיצוב הוא עט הסטיילוס (S-Pen) אשר מגיע עם זוג המכשירים.

כבר בחזיתו נוכל להבחין בהבדל הראשון, כאשר כאן מדובר במסך שטוח בגודל 6.7 אינץ', זאת לעומת התצורה המקומרת אותה מציעה החברה בדגם האולטרה. עם זאת, בחלקו העליון והאמצעי ניתן להבחין בחור המצלמה, כשאת התצוגה עצמה מקיפים שוליים מעגליים. גם לעומת הגלקסי נוט 10, נוכל להבחין בקלות כי סמסונג נפרדת מהקו העיצובי הברור והחד שלה לסדרת הנוט עם הגלקסי נוט 20 הסטנדרטי, כשהיא מחליפה אותו לטובת עיצוב בעל פינות מעוגלות יותר.

 

במעבר לגבו של המכשיר, כאן נמצא מערך צילום משולש ללא מצלמת פריסקופ בתוך מודול מלבני, בשעה שגם המודול המכיל את מערך הצילום כולו קטן יותר. מסגרתו הימנית של המכשיר כוללת את כפתורי ויסות הווליום יחד עם כפתור ההדלקה והכיבוי המתיישב היישר מתחתיהם, בעוד שבמסגרת השמאלית ניתן למצוא רק פס אנטנה בודד.

Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)
Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)
Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)

המסגרת העליונה והמסגרת התחתונה לא מוצגות בתמונות שנחשפו, אך כפי שעשתה סמסונג בדגמים האחרונים, גם כאן לא נמצא באף אחת מאלו שקע אוזניות בגודל 3.5 מ"מ. מידותיו של המכשיר נפרסות לאורך של 161.6 מ"מ, יחד עם רוחב של 75.2 מ"מ, עובי של 8.3 מ"מ ומשקלו עומד על 192 גרם. רוכשי המכשיר יוכלו להשיג אותו בצבעים Mystic Black, Mystic Bronze ו-Mystic Green.

Galaxy Note 20: מפרט טכני

בחזרה לגזרת המפרט הטכני, כאן נוכל לספר כי הנוט 20 מגיע עם מסך 6.7 אינץ' שטוח בעל פאנל מסוג Super AMOLED Plus, ברזולוציה של +Full HD ובפריסה של 2400 על 1080 פיקסלים, אשר תומך בתקן +HDR10. צפיפות הפיקסלים במסך עומדת על 393 פיקסלים לאינץ', בזמן שקצב הרענון מסתכם ב-60 הרץ ומתחת לפאנל עצמו ניתן יהיה לפתוח את המכשיר באמצעות סורק טביעות אצבע מסדרת ה-Ultrasonic של קוואלקום.

חלקת הביצועים של המכשיר מתבססת על מערכת השבבים Snapdragon 865 Plus במידה ואתם רוכשים את המכשיר בארצות הברית או בסין, ועל מערכת השבבים Exynos 990 בכל שאר העולם, וכמובן שגם בישראל. מערכת ה-Exynos 990 מיוצרת בתהליך 7 ננו-מטר, כשהיא כוללת זוג ליבות מסוג Mongoose M5 בתדר מירבי של 2.73 גיגה-הרץ, לצד זוג ליבות חזקות מסוג Cortex-A76 בתדר מירבי של 2.50 גיגה-הרץ ו-4 ליבות חסכוניות בחשמל מסוג Cortex-A55 בתדר מירבי של 2 גיגה-הרץ. את מערכת שבבים זו ניתן למצוא גם בסדרת ה-Galaxy S20 ברגעים אלו, וישראל צפויה להיות בין המדינות שיקבלו אותה.

ריבוי המשימות בסמארטפון יתבצע באמצעות שילוב 8 גיגה-בייט של זיכרון עבודה, לצד 256 גיגה-בייט של נפח אחסון מסוג UFS 3.0, כאשר גרסת ה-5G של המכשיר, שלא צפויה להגיע לישראל בשלב זה, מציעה גם אפשרות של 8GB RAM ו-128GB אחסון. סמסונג מציעה שתי גרסאות של הנוט 20, אחת מהן מציעה חריץ אחד לכרטיס nano SIM וחריץ נוסף להרחבת זיכרון עם כרטיס microSD, בעוד הגרסה השנייה מציעה תמיכה ב-Dual SIM, כשאחד המיקומים מאפשר שימוש להרחבת זיכרון במקום כרטיס ה-SIM השני.

בנוסף, סמסונג מבססת את המכשיר על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 10, יחד עם ממשק המשתמש One UI 2.1 המתלבש מעל. את כל העניינים מניעה סוללה בקיבולת 4300 מיליאמפר/שעה, כשזו תומכת בטעינה חוטית מהירה בהספק של 25 וואט, הנטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C, וכן בטעינה אלחוטית בהספק של 15 וואט ובטעינה אלחוטית הפוכה בהספק של 9 וואט.

Galaxy Note 20 (תמונה: Samsung)

בניגוד לדגם האולטרה, הדגם הסטנדרטי זוכה בעט סטיילוס (S-Pen) משודרג גם כן, אך לא זהה לחלוטין. עט הסטיילוס הנמצא בדגם ה-Galaxy Note 20 מציע זמן תגובה של 26 מילישניות, לעומת 9 מילישניות בדגם האולטרה. אומנם, גם כאן נזכה לפונקציונליות המגיעה עם העט, כך שנוכל להמיר הערות היישר מאפליקציית ה-Samsung Notes למצגות ב-Power Point או למסמכים ב-Word, להדגיש ולכתוב הערות על גבי קבצי PDF ולארגן את המסמכים בנוחות עם ספרייה חכמה חדשה. כמו בדגמים הקודמים של החברה מאז ה-Note 9, גם כאן נמצא תמיכה במחוות מהאוויר עם העט.

עוד בדומה לדגם האולטרה, גם גופו של ה-Galaxy Note 20 עמיד בפני מים ואבק בתקן IP68, בעודו תומך בפתיחת הנעילה באמצעות סריקת פנים סטנדרטית ומגיע עם תמיכה בבלוטות' 5.0. עם זאת, נמצא פה גם תמיכה ב-Wi-Fi 6, בחיבור אלחוטי למערכת ה-DeX, ב-NFC ובזוג כרטיסי סים לצד eSIM. לבסוף, נמצא כאן גם את היכולות החדשות של סדרת הנוט לסנכרון אוטומטי עם תוכנת הפתקים OneNote ושילוב פרויקט ה-xCloud אשר מציע הזרמת משחקים לסמארטפון.

המצלמות ב-Galaxy Note 20

מערך הצילום הממוקם בחלקו האחורי של הסמארטפון ומשלב 3 מצלמות:

 • חיישן ראשי ברזולוציית 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/1.8 ותמיכה בייצוב אופטי (OIS).
 • חיישן משני ברזולוציית 12 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/2.2 לצילום בזווית רחבה של 120 מעלות.
 • חיישן שלישי ואחרון ברזולוציית 64 מגה פיקסל, עם עדשת טלפוטו המאפשרת גישה לזום אופטי עד פי 3 ודיגיטלי עד פי 30 דרך מפתח צמצם f/2.0, כאשר גם כאן נמצא תמיכה בייצוב אופטי (OIS).

במכשיר נוכל להסריט ברזולוציה של 8K, כאשר מצלמת הסלפי מגיעה ברזולוציה של 10 מגה פיקסל עם מפתח צמצם f/2.2, פוקוס אוטומטי ויכולת הסרטה ברזולוציית 4K.

Powered By
x

#{title}

#{text}

#{price}